INGINER INSTALATII / TEHNICIAN FRIGOTEHNIST

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa planifice/proiecteze sistemele de racire pentru spatiile destinate camerelor de servere in special
Sa coordoneze realizarea instalarii
Responsabil cu punerea in functie a sistemului
Responsabil cu mentenanta predictiva si corectiva a sistemului

CERINTE

Diploma de frigotehnist sau similar care sa-i permita lucrul cu aceste sisteme
Experienta pe un post similar - minim 3 ani
Disponibil pentru deplasari
Permis de conducere cat b
Engleza - nivel mediu/ avansat

BENEFICII OFERITE

Salariul se poate negocia in functie de nivelul de experienta

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!