inginer instalatii sanitare, termice, electrice

sc dani building srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea noastra cauta un inginer proiectant specializat in domeniul instalatiilor sanitare si termice si un inginer proiectant specializat in domeniul instalatiilor electrice.
Canditatul ideal:
- Elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare in domeniul retelelor de alimentare cu apa potabila si retele de canalizare, instalatii sanitare, termice si electrice; in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- Monitorizare si participare la toate fazele proiectului si asigurare asistenta tehnica pe toate perioada executiei;
- Intocmire servicii de proiectare specifice studiilor ( retele de apa canal, constructii, instalatii pentru constructii ) care cuprinde intocmirea planselor si a memoriilor, caietelor de sarcini pentru toate fazele de proiectare ( SF, PT, DTAC ) si a documentatiilor pentru obtinerea avizelor;
- Realizarea antemasuratorilor aferente proiectelor intocmite.

CERINTE

- Conditiile obligatorii ale candidatului: Studii superioare de specialitate in domeniu - Instalatii pentru constructii/ Hidrotehnica;
- Cunostinte avansate in proiectarea instalatiilor edilitare (retele de alimentare cu apa potabila si retele de canalizare), instalatii sanitare si termice; instalatii electrice;
- Experienta in urmarirea tuturor etapelor unui proiect in proiectare instalatii edilitare, sanitare, termice, electrice;
- Constituie un avantaj cunostintele soft-urilor: Nemetschek- Allplan, Planeo- Hydra si Canalys, Ms Office si alte programe specifice;
- Abilitati foarte bune de lucru atat individual cat si in echipa, auto-organizare;
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii, orientare spre respectarea termenelor limita si indeplinirea obiectivelor;
- Persoana responsabila, flexibila, cu spirit de initiativa;
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

SC Dani Building SRL este o companie ce a fost infiintata in anul 2008, cu capital integral privat romanesc, activitatea firmei desfasurandu-se in urmatoarele domenii: arhitectura,urbanism, proiectare retele de alimentare cu apa, retele de canalizare a apelor menajere, drumuri, ridicari topografice.