INGINER INSTALATII ELECTRICE

Sc Yarden Engineering Electromechanics Works Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunostinte solide privind instalatiile electrice de medie si joasa tensiune
- Este responsabil pentru implementarea cu success a activitatilor proiectului si atingerii rezultatelor planificate in proiect;
-Supravegheaza desfasurarea zilnica a proiectului si gestioneaza echipa proiectului;
-Participa la diferite sedinte si la toate evenimentele proiectului, asigurand pregatirea adecvata a acestora;
-Este responsabil pentru managementul zilnic al proiectului – organizational si conceptual;
-Asigura un circuit informational adecvat, discutii si feedback;
-Asigura executarea la timp a activitatilor;
-Organizeaza si coordoneaza procurarea de bunuri si servicii in cadrul proiectului;
-Ghideaza lucrul angajatilor si subcontractantilor, supraveghind desfasurarea activitatilor conform planului de lucru negociat si conform normelor de Protectia Muncii in vigoare;
-Faciliteaza cooperarea dintre si intre consultantii/ expertii pe termen scurt si partenerii proiectului;

CERINTE

- Studii superioare tehnice - instalatii electrice
- Vechime de specialitate – minimum 5 ani;
- cunostinte de limba engleza (scris si conversatie);
- abilitati de comunicare, conducere, organizatorice, relationale;
- cunostinte AutoCAD
- cunostinte bune de operare PC (Word, Excel);
- carnet de conducere catergoria B

BENEFICII OFERITE

Se va negocia la interviu

FIRMA AVAND DOMENIUL PRINCIPAL DE ACTIVITATE, LUCRARI DE INSTALATII ELECTRICE