Tehnician sanitare si electrician

Gymboland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Scurta descriere a companiei

Cerinte

Cautam un instalator sanitar si electrician care sa stie lucra atat independent cat si in echipa.
Experienta in mentenanta cladiri birouri si reparatii instalatii sanitare/electrice
Engleza cunostinte nivel conversational
Permis conducere B

CERINTE

De la noul coleg asteptam pricerea de a repara instalatii sanitare/ electrice si dorinta continua de a se dezvolta profesional.
Administrarea/mentenanta instalatiilor sanitare/electrice de la diferite imobile din Bucuresti si gasirea unei solutii optime in a rezolva problemele aparute.
Oferim program usor flexibil, posibilitatea de a lucra atat independent cat si in echipa.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie.