Inginer horticol- specialist pomicultura

STADLER AGRO SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

* consultanta pentru culturile agricole specifice
* nivel de cunoastere aprofundat pentru caracteristicile si nevoile culturilor de pomicultura
* capacitate de decizie si asumarea raspunderii
* promovarea produselor de nutritie necesare culturilor de pomicultura
* capacitate de comunicare
* seriozitate, implicare si respectarea termenelor asumate

CERINTE

* gestionarea si mentenanta culturilor de pomicultura
* crearea programelor de fertilizare pentru culturile de pomicultura
* disponibilitate de deplasare
* respect pentru agricultura si produse sustenabile

BENEFICII OFERITE

* salariu motivant
* bonusuri
* auto cu decont
* laptop, telefon

Stadler Agro Solution este o companie cu capital privat, specilizata in solutii pentru nutritia culturilor agricole.
STADLER AGRO SOLUTIONS este importator exclusiv al produselor CODA,dezvoltate de SAS- Spania in Romania.
SAS este un pionier de peste 30 de ani în implementarea conceptului de soluţii sustenabile pentru agricultura. Este o companie globală prezentă în peste 40 de pieţe pe 5 continente.
Ne place sa ucram impreuna cu fermierii pentru coordanarea si sprijinirea lor in realizarea de productii maxime de calitate, in conditii de sustenabilitate.
Sprijinim fermierii nu numai cu produse de calitate ci si cu consultanta tehnica de specialitate si programe de fertilizare personalizate.