Inginer Geodez/Tehnician Topograf

SC ARPENT TERRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Inginer Geodez:
- realizare masuratori topografice diverse;
- intocmire documentatii cadastrale;
- intocmire relevee;
- prelucrarea datelor pentru activitatile mentionate;

Pentru Tehnician Topograf:

Majoritatea lucrarilor se desfasoara in Bucuresti si Judetul Ilfov.

CERINTE

- permis de conducere categoria B;
- cunostinte Autocad, Excel, Word;

- experienta in domeniul topografiei minim 6 luni;
- cunostinte in realizarea masuratori topografice diverse;
- constituie avantaj : permis de conducere categoria B; cunostinte Autocad, Excel, Word;

BENEFICII OFERITE

- decontare transport;

DESCRIEREA FIRMEI

Descriere

Firma noastra executa documentatii de cadastru si intabulare, trasari constructii civile, trasari terenuri, ridicari topografice, relevee constructii, calcule de volume, masuratori fatade, verificari verticalitati.