INGINER GEODEZ

SC GEO PROFESSIONAL SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea masuratorilor topografice (retele geodezice, puncte de detaliu, trasari)
- intocmirea documentatiilor cadastrale conform ODG 700/2014 cu modificarile si completarile ulterioare si a legislatiei specifice in vigoare

CERINTE

- absolvent al unei facultati tehnice din domeniul geodezie, cadastru, topografie
- cunoaste foarte bine programele specifice geodeziei/cadastrului/topografiei pe platforma CAD
- detine cunostinte aprofundate in compensarea retelelor topografice
- prezinta disponibilitate pentru lucrari de teren specifice profilului
- utilizeaza cu usurinta echipamentele specifice topografice (statie totala, GPS, etc.)

Constituie un avantaj:
- Certificat de Autorizare emis de ANCPI (minim categoria B)
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant si bonusuri in functie de realizari
- parte dintr-o echipa tanara

SC GEO PROFESSIONAL SERVICES SRL ofera servicii de cadastru si topografie