INGINER GEODEZ

GEONOMIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste documentatii topo - cadastrale, planuri de situatie pentru activitati de proiectare, expertize, etc.
- efectueaza masuratori in teren;
- mentine legatura cu institutiile statului in ceea ce priveste avizarea lucrarilor;

CERINTE

- cunostinte solide AUTOCAD
- Studii: Facultatea de Constructii/ Geodezie, Geologie, Georgrafie, Institulul Agronomic;
- experienta in domeniu constituie un anvataj;
- abilitati: atentie deosebita asupra detaliilor;
- autodidact, bune abilitati de organizare;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a construi o cariera;
- oportunitati de promovare si bonusuri in functie de performanta;
- mediu de lucru tanar si profesionist;

Birou de cadastru si topografie cu un colectiv dinamic. Calitatea serviciilor noastre este data de pregatirea si experienta specialistilor nostri şi de atentia pe care o acordam clientilor si fiecarei lucrari in parte.