Inginer frigotehnist/ automatist/ electromecanic/ electronist

DAAS INTERNATIONAL GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intretinerea curenta a echipamentelor conform instructiunilor producatorilor si a termenilor contractuali
• Efectuarea montajelor de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor, echipamentelor
• Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele).

CERINTE

Studii superioare: mecanic, electromecanic electronist, automatist
• Cunostinte tehnice in domeniile: mecanic, electromecanic, electronist, automatist
• Cunostinte de operare PC
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida
• Orientare catre client
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Capacitate de a lucra in echipa
• Rezistenta la stres
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon de serviciu, tichete de masa, tichete cadou si altele.

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial, rafturi comerciale si industriale, servicii de mentenanta si service.