Inginer Retea

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea si gestionarea activitatii de exploatare-mentenanta si masura a energiei pentru retele de medie si joasa tensiune din zona de competenta a Unitatii Operative;
- Monitorizarea si gestionarea activitatii de masura;
- Raspunde de instruirea personalului in probleme de securitatea muncii.

CERINTE

- Cunostinte solide in domeniul electrotehnic si/sau distributiei energiei electrice;
- Un nivel mediu al cunostintelor IT;
- Minim 6 luni experienta in distributia de energie electrica;
- Inginer in domeniul energetic sau electrotehnic;
- Permis de conducere categoria B;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Capacitate de analiza;
- Responsabilitate decizionala;
- Spirit de echipa;
- Participare activa la activitatile din cadrul departamentului;
- Spirit intreprinzator;
- Dorinta de invatare si dezvoltare individuala;
- Proactivitate si rezistenta la stres;
- Constituie un avantaj legitimatia de autorizare ANRE;
- Limba Engleza- scris si vorbit de nivel mediu - constituie un avantaj;
- Limba Italiana -constituie un avantaj.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.