Inginer executie structuri metalice

S.C. AL PROMT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmire si coordonare metoda tehnologica de executie
- Urmarirea echipelor de montaj
- Trasare in vederea montajelor
- Gestionarea materialelor primite de la fabrica
- Verificarea documentatiilor de protectia muncii pentru oameni si utilaje avute in subordine
- Intocmirea de grafice de exectie, rapoarte zilnice de santier si estimari de executie
- Calcul suprafete si cantitati materiale necesare executiei

CERINTE

- Experientă minim 2 ani în unul din domeniile structuri metalice, pereti cortina sau placari
- CAD, cunoscător desen tehnic, principii proiectare inginereasca
- Absolvent universitate tehnică
- Cunoscător suita MS Office (Excel, Word, PowerPoint), calcul matematic, limba engleză avansată
- Abilitati de lucru în echipa si ducerea la bun sfârsit a sarcinilor în termenul stabilit
- Stil de lucru organizat

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant cu bonus functie de performante.
- Participarea la training-uri si cursuri de certificare în domeniu.
- Oportunităti excelente de promovare si dezvoltare profesională într-un mediu de lucru profesionist si dinamic.

Compania AL PROMT SRL a fost infintata in anul 1993, a reusit in decursul timpului sa puna bazele unui jucator important in domeniul constructiilor de pereti cortina si al tamplariei de aluminiu si pvc. Sistemele folosite sunt Schüco Germania pentru peretii cortina, tamplaria din aluminiu si pvc si Jansen Elvetia pentru tamplaria din otel. Misiunea companiei este aceea de a oferi produse si servicii de cea mai buna calitate, adaptate necesitatilor clientilor nostrii.