Inginer executie

SC ABC BEST PAINTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam inginer executie pentru coordonare santiere in domeniu protectiilor la foc pasive (vopsitorii, torcretari, protectii anticorozite, sablari..etc), pardoseli epoxidice industriale, diverse lucrari de termoizolatii cu vata minerala bazaltica, zidarii. Candidatul ideal trebuie sa aiba o minima experienta in cel putin unul dintre domeniile mai sus mentionate.

CERINTE

- experienta cel putin 6 luni

BENEFICII OFERITE

- se va discuta la interviu

ABC BEST PAINTING SRL este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 2005, specializata în domeniile protecţiei la foc a structurilor metalice, din beton sau lemn, protecţiilor anticorozive industriale din toate domeniile.
Este distribuitorul exclusiv a lui Promat in Romania pentru gama de produse vopsele termospumante si torcrete (CAFCO) destinate protectiei la foc pasive a structurilor metalice sau din beton.