Inginer Electronist

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executarea de reparatii la echipamente complexe si aparatura analitica de monitorizare a calitatii mediului;
- Executarea de reparatii la subansamble electronice (placi, module, etaje, etc.).
- Executare manuala PCA prototip, proiectare PCB, proiectare circuite si subansamble electronice.
- Sa utilizeze practic OrCAD (sau un program similar) ;
- Se deplaseaza numai ocazional la statiile de monitorizare din Bucuresti sau/si din tara.
- Interactioneaza cu clientii interni si externi;

CERINTE

- Studii superioare domeniul tehnic;
- Buna cunoastere practica OrCAD sau program similar;
- Experienta profesionala minim 5 ani;

BENEFICII OFERITE

Clientul pentru care recrutam aceasta pozitie ofera servicii profesionale de furnizare de echipamente si analizatoare, de intretinere si reparatie a acestora cat și de consultanță pe piața monitorizării calității mediului din România si din strainatate.

Se ofer posibilitate de a ajunge pe o pozitie de cercetare/productie.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta