Inginer electronist

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asamblarea protezelor auditive cu ajutorul microscoapelor
-Asamblare si depanare;
-Diagnosticarea defectiunii protezei auditive;
-Reverificare produse finite;
-Intretinerea aparatelor.

CERINTE

-Experienta in domeniu de minim 2 ani
-Experienta in operatiuni tehnice si tehnologice de testare si diagnoza a aparatelor cu dimensiuni mici si foarte mici pentru a constata defectul
-Experienta in reparatii prin resoftare si/sau prin inlocuire de componente mecanice si/sau electrice
-Capacitate de concentrare;

BENEFICII OFERITE

-Training gratuit;
-Salariu atractiv : 450 euro;
-Conditii de lucru excelente.
-Masa
-Decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

Doresti sa lucrezi intr-o companie de top?
Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum!!!
Daca vrei sa iti ajuti semenii si cauti o meserie stabila, pe viata, aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive de 16 ani in Romania.
Misiunea noastra se axeaza pe aprecierea si dezvoltarea oamenilor de calitate, iar pretuirea angajatilor nostri este o prioritate.
AudioNova - companie capital romano-danez, raspandire in intreaga tara,43 centre specializate in Romania, lider de 16 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 43 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania