Inginer Electrician

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Proiectarea / interpretarea sistemelor de iluminat public;
• Proiectare retele electrice de joasa / medie tensiune;
• Evaluarea financiara solutie proiectata;
• Intocmire studii de fezabilitate / studii de oportunitate;
• Intocmire caiete de sarcini - partea tehnico-economica;
• Proiectare instalatii electrice interioare - evaluare financiara solutie proiectata;
• Proiectare si studii energii regenerabile (eolian, fotovoltaic) - evaluare financiara solutie proiectata;
• Testare solutii luminotehnice, eficienta energetica, energie regenerabila;
• Gestioneaza proiectele si subcontractorii;
• Multiplicare, arhivare si transmitere documentatie catre beneficiar;
• Reprezentarea tehnica a firmei in fata beneficiarului;
• Abilitati de negociere.

CERINTE

• Studii superioare profil electric (energetica, inginerie electrica, instalatii);
• Experienta in proiectare/urmarirea lucrarilor pe santier minima relevanta – 5 ani;
• Cunostinte foarte bune de Autocad si Excel;
• Persoana dinamica, ambitioasa si eficienta, orientata catre rezultat;
• Experienta in project management si gestionarea subcontractorilor, minima relevanta – 3 ani;
• Limba engleza – avansat;
• Disponibilitate pentru calatorii 50% din timp in tari din Africa.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.