Inginer devizist decontare

Sc. Alexcor Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- Intocmeste dosarul de decontare: caiete demasuratori (atasamente) in conformitate cu stadiul fizic, situatii de lucrari, coopereazacu Achizitiile pentru completarea dosarului cu documentele de calitate alematerialelor puse in opera, si cu santierul pentru completarea dosarului cuprocese-verbale de receptie;
- Colaboreaza cu subcontractantii, intocmeste situatiide lucrari si raportare lunara pentru acestia;
- Intocmeste Cartea Tehnica a constructiei;
- Urmareste si actualizeaza graficul de executie,intocmeste graficul de plati, graficul de progres etc;

CERINTE

Cerinte
- Experienta minim 3 ani in ofertare;
- Utilizare buna a programelor: Windev, DocLib, Excel,Word, Adobe Reader
- Are: abilitati de comunicare, capacitate de analiza si sinteza, spirit de echipa, atentie la detalii;
- Este organizat si riguros;
- Cunostinte tehnice temeinice ale indicatoarelor de norme de deviz (constructii/instalatii/drumuri)

SC ALEXCOR TRADING SRL. firma infiintata in anul 2006,cu domeniul de activitate in constructii cladiri si asfaltare drumuri.