inginer departament vanzari

DAKOTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentarea companiei si vanzarea produselor clientilor din zona alocata
Intocmirea de oferte tehnice si financiare.

CERINTE

- Absolvent de studii universitare (tehnice de preferinta)
- Experienta minim 1 an ca Reprezentant Tehnic / Inginer - constituie avantaj;
- Cunoasterea limbii engleze, min. nivel mediu - termeni tehnici,
- Abilitati de organizare si negociere;
- Abilitati de comunicare, cooperare;
- Cunostinte bune de PC;
- Atitudine orientata spre client;
- Spirit tehnic
- Permis de conducere categoria B
- Domiciliul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Dezvoltarea unei cariere
- Pachet salarial atractiv si motivant
- Lucru intr-un colectiv dinamic
- Posibilitati de formare profesionala si promovare
- Salariu motivant si bonus in functie de gradul de atingere a obiectivelor

comercializare utilaje de constructie si service pentru motoare si utilaje de constructie