Inginer Debutant Instalații Sanitare

Uti Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Studii superioare tehnice de specialitate: Facultatea de Instalații, Energetică sau Electrotehnică;
- Cunoașterea generală a instalațiilor pentru clădiri civile sau industriale reprezintă avantaj;
- Aptitudini generale de utilizare a softurilor specifice: Autocad, softuri de calcul, MS Office;
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunoștinte tehnice generale, cunoșterea legislației specifice reprezintă avantaj;
- Gandire logică și sistemică; aspirație pentru invațare și evoluție profesională.

CERINTE

- Răspunde de executarea la timp și calitativ a lucrărilor de instalații sanitare incredințate;
- Urmărește activitatea de execuție din șantier conform proiectului de realizat;
- Analizează proiectul și oferă soluții tehnice pentru îmbunatațirea acestuia;
- Intocmește necesarul de materiale pentru aprovizionare.

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masă;
- Abonament servicii medicale;
- Asigurare de viață și de sănătate.

UTI is a holding of powerful and flexible companies, capable of offering a wide and complex range of customized products and services.
UTI has a 21-year long experience on the national and international markets, its competencies in various fields are covered by its 4 business lines: Homeland and Defense Security, Information Technology and Communications, Traffic Management,
Construction and Facility Management and provides turnkey solutions for transportation, energy, oil & gas industry, government, local authorities, financial institutions, corporations and commercial sites. For the next five-year long period UTI has established bold strategic goals, such as listing to an European stock exchange and getting international brand recognition.