Inginer debutant executie instalatii mecanice industriale

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este pe santiere in tara si in strainatate si este subordonata Sefului de santier
Responsabilitati:
- coordonarea echipelor de montaj
- interfata cu clientul, cu furnizorii/prestatorii de servicii si autoritatile locale
- gestionarea documentelor de santier
- urmarirea respectarii normelor de securitate a muncii
Frecventa deplasarilor: 80% din timpul de lucru
Program de lucru pe santier 10 ore/zi de luni pana vineri si 5 ore/zi sambata si intre santiere (de regula lunile feb, mar, apr, oct, nov) 8 ore /zi de luni pana vineri

CERINTE

Studii: absolvent facultate profil mecanic sau instalatii
Experienta: proaspat absolvent care doreste sa se formeze ca Sef de santier
Cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D. Cunostintele de Autocad 3D constituie avantaj
Limbi straine: engleza si/sau franceza, germana constituie avantaj
Atentie, perspicacitate, constiinciozitate
Abilitati de analiza si sinteza
Capacitate de intelegere buna, abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Se ofera: un mediu de lucru profesionist, salariu atractiv, bonuri de masa, prime de Pasti si de Craciun, bonuri cadou pentru ziua de nastere si perspective de promovare catre Sef santier, Sef proiect

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale