Inginer de vanzari profil electric

ELECTRO DISTRIBUTION SRL Bucuresti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer profil electric
Experienta min.5 ani
Post inginer tehnico-comercial, pentru aparataj electric de joasa si medie tensiune

CERINTE

Lb. engleza
Cunostinte temeinice PC
Permis conducere
Domiciliul in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Salariu negociabil la interviu

ELECTRO DISTRIBUTION este o societate comercială cu capital privat, înfiinţată în 2003, reprezentantul tehnic şi comercial în România al firmei LS INDUSTRIAL SYSTEMS (Coreea).

Portofoliul de firme reprezentate mai include: SOLCON (Israel), CIRCUTOR (Spania), TELERGON (Spania), SPRINT ELECTRIC (Marea Britanie), DUON SYSTEM (Coreea), GESSMANN (Germania), SPS (Germania).

ELECTRO DISTRIBUTION promovează şi comercializează în România aparataj electric de distribuţie pentru joasă şi medie tensiune (disjunctoare magneto-termice, întreruptoare şi disjunctoare diferenţiale, întreruptoare automate, contactoare şi relee termice de protecţie, întreruptoare cu contacte in vid, contactoare cu contacte în vid, relee inteligente de protecţie, secţionere, separatoare, siguranţe fuzibile, bare de cupru flexibile si ultraflexibile), variatoare de turaţie pentru motoare de curent alternativ sau continuu, soft-startere, controllere industriale, traductoare de nivel şi de presiune.