Inginer de Vanzari - locatia: Bucuresti

PSIHOSELECT

Job expirat

RESPONSABILITATI

PSIHOSELECT asista o companie ce realizeaza transporturi interurbane de calatori pe calea ferata pentru pozitia de INGINER DE VANZARI, locatia: Bucuresti

Responsabilitati:

Intocmeste in functie de solicitarile primite de la Directorul de Vanzari, documentatia pentru lucrarile ofertate;
Participa la intocmirea ofertelor si documentatiilor pentru licitatiile de transport si manevra la care participa compania;
Calculeaza tarife pentru prestatiile de transport si manevra oferite de companie, le transmite catre Directorul de Vanzari;
Trasmite ofertele comerciale clientilor;
Intocmeste deconturi pentru prestatiile de transport marfa conform termenelor specificate in contractele si ofertele in vigoare;
Participa la intocmirea reglementarilor de exploatare, a conventiilor cadru de incarcare- descarcare si manevra, a contractelor care sunt incheiate cu beneficiarii si reprezinta organizatia la incheierea acestora;
Urmareste data scadentei contractelor cu clientii;
Intocmeste actele aditionale de prelungire a contractelor ce urmeaza sa expire si le transmite Oficiului Juridic;
Intocmeste alte acte aditionale privind schimbarea tarifelor sau a conditiilor de exploatare;
Intocmirea rapoartelor de activitate saptamanale;
Raportarea activitatii si semnalarea eventualelor probleme Directorului de Vanzari.

CERINTE

Experienta 2 ani pe o pozitie similara;
Studii superioare finalizate;
Cunostinte de ofertare preturi, normare, management, marketing;
Cunostinte de Operare PC – MS Office.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt invitate sa trimita CV-ul la adresa de mail: recrutare@psihoselect.ro

Psihoselect este compania de consultanţă în resurse umane cu o experienţă de peste 10 ani pe piaţa din România. Asistăm firmele în proiecte de recrutare şi selecţie de personal pentru poziţii de top şi middle management.