Inginer de Vanzari

BIDEPA EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor şi prospectare de piata;
Mentinerea şi dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti;
Participare la targuri şi expozitii
Ofera suport tehnic pentru clientii din portofoliu;
Ofera solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
Dezvolta, in permanenta, zona de security

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice (profil electric)
- Experienta dovedita de minim 3 ani
- Excelente abilitati de comunicare
- Bun organizator
- Capacitate de incadrare în termene si de gestionare a timpului;
- Cunostinte de operare PC;
- Carnet auto categoria B - obligatoriu;
- Gandire analitica si capacitate de sinteza;
- Abilitati deosebite de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si tikete de masa.
Comision din contractele incasate.
Promovare in cadrul societatii.

Servicii profesionale de paza, protectie si monitorizare combinate cu sisteme de supraveghere video si antiefractie

BIDEPA efectueza instalari de sisteme antiefractie, antiincendiu si sisteme de supraveghere video (CCTV), avand ingineri specialisti autorizati atat pentru instalare cat si pentru proiectarea sistemelor respective.

BIDEPA dispunde de echipamente, autovehicule de interventie si agenti de paza profesionisti, cu inalta calificare in domeniu, cu pregatire fizica adecvata, capabili sa rezolve toate situatiile cu care se confrunta pe timpul executarii serviciului de paza.