Inginer de vanzari

SUPRABLAST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautarea si gasirea potentialilor clienti din zona de responsabilitate, vizitarea lor si prezentarea produselor companiei, identificarea problemelor cu care se confrunta clientii in aria noastra de interes si propunerea de solutii tehnologice.

CERINTE

Cunostinte tehnice, capacitate de comunicare, capacitate de invatare si autoinstruire continua, disponibilitate la deplasari, capacitate analitică, cunoasterea limbii engleze, permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

Prime in functie de vânzări, diurne pentru deplasări, decontarea cheltuielilor de deplasare, autoturism de serviciu, telefon mobil, laptop.

Firma noastra activează în domeniul pregătirii suprafetelor pentru piese si componente industriale.
Suntem furnizor pentru instalații de sablare, instalații de vibrofinisare, echipamente de vopsire, instalații de filtrare a aerului si a apei, precum si materiale tehnologice si piese de schimb pentru acestea, service.