Inginer de sistem

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza ofertele tehnico-economice.
Monitorizeaza ofertele si proiectele importante.
Participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea produselor companiei.
Se informeaza permanent despre piata si concurenta.
Alte atributii conform fisei post.

CERINTE

Studii de specialitate
Profil Electric
Specializari: Actionari Electrice, Electrotehnica, Instalatii, Energetica, Electromecanica.
Cunostinte in distributia energiei electrice in joasa tensiune, in automatizari si control.
Experienta in domeniu:5-15 ani.
Persoana dinamica, sociabila, comunicativa, spirit de echipa.
Abilitati de negociere, tehnice, bun organizator.
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei.
Permis auto.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.
Masina si telefon mobil de serviciu.
Mediu profesional competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.
www.chorus.ro