Inginer Coordonator Santier- experienta in constructii /reabilitare statii HV si LEA

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titlu job: Inginer Coordonator Santier- experienta in constructii /reabilitare statii HV si LEA

Compania oferă servicii de consultanță și inginerie civila în domeniul liniilor electrice aeriene de inalta tensiune si statiilor HV in tara si in afara tarii.

Responsabilitati:

Insusirea specificatiilor din documentatia tehnica;

Supravegherea lucrarilor din santier- linii electrice de inalta tensiune;

Intocmirea adreselor catre Beneficiar si Contractor, urmarirea implementarii modificarilor;

Stabilirea solutiilor de remediere a defectelor constatate;

Verificarea si aprobarea situatiilor de lucrari;

Organizarea și coordonarea ședințelor saptaminale/lunare.

CERINTE

Cerinte:

Absolvent al Facultatii de Constructii Civile;

Experienta de minim 5 ani in coordonare executie si/sau reabilitare proiecte civile statii HV si LEA;

Engleză și/sau Franceză nivel bun (scris si vorbit)- se utilizeaza frecvent la lucrarile din afara tarii;

Cunoasterea programelor MS Office si AutoCAD;

Cunoasterea standardelor EC reprezintă un avantaj;

Permis de conducere categoria B;

Dispus la deplasări în țară și în străinătate (Africa și Asia).

BENEFICII OFERITE

Oferta:

Salariu corelat cu experienta profesionala;

Asigurare medicala, bonuri de masa;

Contract de munca full time, perioada nedeterminata.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.