Inginer control montaj-incercari

TURBOMECANICA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectarea, implementarea si actualizarea tehnologiilor de evaluare a conformitatii fabricatiei/reparatiei unui Motor, ansamblu mecanic, agragat sau echipament nou sau evoluat;
Analizeaza documentatia tehnica de baza (desen tehnic, specificatie tehnica) asociata unui produs in vederea identificarii impusurilor si a conditiilor tehnice de realizare conforma a acestuia;
Identifica metodele si mijloacele de evaluare a conformitatii realizarii unui produs potrivit cerintelor exprimate prin documentatia tehnica de executie;

CERINTE

Absolvent Facultatea de Aeronave – Sisteme de propulsie;
Cunostinte SAP constituie un avantaj;
Engleza – avansat;
Abilitati de organizare, planificare si comunicare;
Rigurozitate si atentie la detalii;
Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;
Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa;
Asigurare medicala – clinica privata;
Tichete de vacanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricatie si reparatii motoare aeronave.