INGINER CONSTRUCTOR/SEF SANTIER BUCURESTI

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste executia lucrarilor de montaj prefabricate din beton armat pe santier, din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, rapoarte de lucru, procese verbale, situatiile de lucrari si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
- Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate / transporturi (in baza cerereii data de seful de santier-project manager) sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
- Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru
- Verifica planurile de executie/montaj, identifica turnarile in baza solicitarilor pentru montaj (in urma informatiilor primite de la sef santier)
- Studiaza detaliile de proiectare, caietul de sarcini si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie si discuta cu seful santier si Managerul de proiect eventualele neconformitati/neclaritati de executie;

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in constructii
- Persoana motivata, dornica de a invata, atent la detalii
- Disponibilitate de lucru in ture (se va lucra pe un proiect de amploare, cu activitate organizata in ture, inclusiv de noapte)
- Cunostinte operare PC, pachetul MS Office si AutoCAD
- Cunostinte limba engleza - de preferat
- Abilitati dezvoltate de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in cadrul interviului.

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 190 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti >> http://goo.gl/CIDu0
Ce oportunitati de cariera oferim >> http://goo.gl/scNUH
Contact >> http://goo.gl/ZyX6d