Inginer constructor - santier

SC AXA INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoscator al materialelor in domeniul constructiilor
- asigura controlul permanent al calitatii lucrarilor efectuate pentru atingerea parametrilor prevazuti in documentatia tehnica ;
- Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatii de lucrari, rapoarte de plata;
- Mentine legatura cu subcontractorii si proiectantul;
- supraveghere lucrari efectuate,
- verificarea cantitativa si calitativa a lucrarilor de constructii;
- urmarirea situatiilor de lucrari realizate de subantreprenori;
- realizarea documentatiei de santier;
- coordonarea si supervizarea activitatii de productie, a echipelor de lucru si a subantreprenorilor.
- sa intocmeasca raportul lunar de executie catre departamentul tehnic.
- urmareste executia calitativa a lucrarilor de constructii conform cu cerintele exprimate in proiectele de executie si a normelor tehnice in vigoare
- intomeste rapoarte de lucru zilnice si saptamanale
-Detinerea permisului de conducere de categoria B de cel putin 3 ani.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate - inginer constructor 3 ani.
- cunostinte PC - Microsoft Office si AutoCAD, ;
- permis de conducere categoria B.