Inginer Constructor Executie

S.C. CONARG CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoscator al limbii engleze (vocabular tehnic);
Activitate desfasurata in cadrul Departamentului de Productie.
- planifica,organizeaza si monitorizeaza activitatea la nivel de santier;
- raspunde de realizarea lucrarilor, de calitatea acestora si de incadrarea in termenele de executie stabilite;
- raspunde de incadrarea in normele de consum de materiale si de gospodarirea judicioasa a tuturor bunurilor pe care le gestioneaza;

CERINTE

Absolvent al Universitatii Tehnice de Constructii.
Persoana activa, foarte bine organizata, cu intiativa, orientata catre obtinerea de rezultate,abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Seriozitate, responsabilitate,dinamism

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;

SC CONARG CONSULTING SRL apartine grupului de firme SC CONARG SA.
Infiintata in anul 1991 compania Conarg ofera servicii si produse durabile in domeniul constructiilor civile si industriale,de amenajari urbane si de arta.
Calitatea serviciilor noastre se bazeaza pe experienta indelungata acumulata in zecile de proiecte efectuale pana in prezent.