INGINER CONSTRUCTOR DRUMURI SI PODURI - TINERI ABSOLVENTI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA recruteaza pentru clientul sau - companie italiana in domeniul constructii:

INGINER CONSTRUCTOR DRUMURI SI PODURI:

Responsabilitati:
- Elaborarea de solutii economice, tehnice si tehnologice
- Efectuarea masuratorilor si intocmirea cantitatilor de lucrari
- Intocmirea planurilor tehnologice de executie, montaj si a graficelor de executie
- Programarea lucrarilor de proiectare si executie
- Verificarea si urmarirea executiei lucrarilor in santier

CERINTE

Cerinte:
- Absolvent de sudii superioare in domeniul constructiilor, de preferat sectia Drumuri si Poduri
- Nu este necesara experienta
- Persoana pro-activa, orientata catre solutionarea de probleme
- Disponibilitate pentru acumularea de noi cunostinte si noi experiente
- Disponibilitate pentru program de lucru: LUNI - VINERI: 8.00 - 18.00 si SAMBATA: 8.00 - 12.00
- Persoana cu PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA B si sa dispuna de AUTOTURISM PERSONAL
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
- Cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj
- Cunostinte operare pachet Office

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Salariu motivant
- Acumulare de experienta
- Posibiliate de formare si dezvoltare profesionala
- Decontare combustibil
- Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate