INGINER CONSTRUCTOR

AIS & A PRODIMPEX S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in constructii industriale si civile, sa se fi ocupat de partea de investitii a unor lucrari constructii cu toate responsabilitatile aferente acestei sarcini: negociere contracte furnizori,urmarirea derularii contractelor si a lucrarilor de executie ce se efectueaza corespunzator contractelor de executie incheiate,intocmire devize lucrari executie, receptie lucrari, incheierea proces-verbal final de executie lucrari,urmarirea garantiei de buna executie si incheiera procesului verbal final de executie, cunoasterea conditiilor si relatiilor de lucru cu autoritatile in ce priveste lucrarile de constructii si autorizarile necesare.
Efectuarea lucrarilor de intretinere, reparatie, imbunatatire atunci cand acestea fac obiectul unui proiect de investitie, dezvoltare sau alte extinderi care au loc la obiectivele de la sediu sau alte puncte de lucru.

CERINTE

Absolvent si licentiat al facultatii de constructii profil constructii industriale si civile.
Sa aveti experienta ca diriginte de santier si sa fie autorizat legal pentru competenta de diriginte de santier.

BENEFICII OFERITE

Oferta , bonusurile si celelalte conditii financiare se vor discuta la momentul interviului.

AIS GRUP este un grup de firme din sfera medical farmaceutica , ce s-a infiintat din anul 1991 si acopera prin domeniile sale de activitate pe cel de productie substante chimico-farmaceutice, distributie medicamente prin depozit si farmaciile proprii, serviciilor medicale prin clinica proprie, laborator analize medicale si consultant IT. Ca producator de substante chimico-farmaceutice, prin firma AIS & A PRODIMPEX, ne-am definit activitatea in producerea unor materii prime ce se adreseaza industriei farmaceutice, producatorilor de medicamente, producatorilor de acumulatori, baterii, vopseluri, sticlarie.Activitatea de productie este specializata in producerea : Carbonat de Calciu farmaceutic, Sulfat de Bariu farmaceutic si precipitat, Fosfat dicalcic, Sulfat de Magneziu farmaceutic si tehnic, Fosfat de Zinc, Lactat de Magneziu, Carbonat de bazic de Magneziu, Monoclor acetat de Sodiu.Pe langa activitatea de productie, prin domeniul de activitate al celorlate firme asiguram prin AIS PRODIMPEX S.R.L.din anul 1991 activitatea de depozit farmaceutic si distributie de medicamente in retelele de farmacii deja existente si vanzarea directa de medicamente in farmaciile proprii. Pe piata serviciilor medicale suntem prezenti din 2004 prin firma AIS CLINIC, dupa care din 2009 in urma investitiilor si dezvolatarii activitatii functionam sub o titulatura noua ca AIS CLINICS & HOSPITAL intr-o clinica noua, moderna cu aparatura si dotari de ultima generatie in cadrul careia functioneaza si o baza de recuperare medicala unde se desfasoara activitatea specifica de recuperare medicala impreuna cu cele 19 specialitati medicale..Un alt serviciu nou dezvoltat in portofoliul de servicii puse la dispozitie este cel de estetica unde se efectueaza proceduri specifice de epilare, rejuvenare , fotoregenerare , remodelare corporala , hidradermaabraziune, hidromasaj terapeutic/relaxare , masaj terapeutic,relaxare,intretinere,anticelulitic.Din 2011 functionam si cu serviciu de analize medicale pe care le putem efectua in laboratorul propriu,laborator in care se aplica si respecta regulile de functionare cerute de exigenta necesara unor rezultate de analize de acuratete.