Inginer constructor

Eurofuture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati specifice postului de inginer constructor

CERINTE

- experienta minim 5 ani
- cunostinte limba engleza la nivel conversational
- persoana activa cu abilitati de comunicare si relationare cu oamenii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Eurofuture ofera servicii recrutare si plasare personal. Daca esti in cautarea unui job trimite CV-ul tau mentionand postul pe care aplici, de restul ne ocupam noi. Suntem o echipa de tineri cu experienta si pregatire in domeniu, care lucreaza pentru ca si tu sa lucrezi acolo unde iti doresti. Administrarea de personal este un alt serviciu oferit cu succes clientilor nostrii : intretinerea relatiei cu ITMB , declaratii, decizii, CIM, CCM, intocmire si depunere state, salarizare , ordine de plata, note de lichidare, Registrul de Evidenta Personal. Pentru orice detalii, cv-uri, aplicari , etc trimiteti mail, fax, sau contactati-ne telefonic! Iti stam la dispozitie pentru ca lucram pentru tine! Posturi disponibile si pe www.euro-future.ro