INGINER CONSTRUCTOR

ELCOMEX IEA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura interfata pe problem de inginerie cu reprezentantii beneficiarului ;
- avizeaza necesarul de material / produse pe baza graficului de lucrare si a documentatiei tehnice de executie cu precizarea caracteristicilor(tip,dimensiune) si a cerintelor ( categorie de asigurarea calitatii , STAS , etc.) pentru materialele procurate ;
- participa la intocmirea " Cartei Constructiei " la finalizarea proiectelor ;
- identifica activitatile ce trebuiesc documentate si elaboreaza documentele tehnice de lucru si control necesare ;
- asigura intocmirea procedurilor , instructiunilor de montaj si control , a procedurilor tehnice , a planurilor calitatii generale si a procedurilor de lucru specifice activitatii pe care o coordoneaza si urmareste avizarea si aprobarea lor interna si externa ;
- asigura elaborarea si revizuirea procedurilor atipice ;
- participa la activitatea de proiectare si inginerie in cadrul departamentului ;
- asigura asimilarea de tehnologii necesare pentru activitatea de fabricatie si pentru lucrarile de constructii-montaj;

CERINTE

- minim 10 ani in proiecte silimare in proiectare sau inginerile lucrari inductriale ;
- experienta in lucrari cu Transelectrica
- atestare RTE constructii

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa ;
- transport la / de la locul de munca ;
- conf. CCM aplicabil

Companie cu capital integral privat cu activitate in domeniul productiei si serviciilor avand ca obiect principal de activitate lucrari de instalatii electrice , cod CAEN 4321 .