INGINER CONSTRUCTOR

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verifica situatiile de lucrari ale firmelor terte care presteaza servicii pentru companie;
• Verifica situatiile de plata;
• Interpretarea corecta a datelor furnizate de listele de cantitati si corelarea acestora cu proiectul si situatia de teren;
• Verifica planurile de executie si propune solutii in cazul constatarii oricaror deficient sau erori;
• Verifica indeplinirea normelor si mentinerea activitatii in graficul de lucru;
• Urmareste incadrarea in norme a consumului de material, combustibil sau energie;
• Verifica lista materialelor ce vor fi folosite, urmareste respectarea termenelor de aprovizionare si existent documentelor de calitate;
• Verifica respectarea cu strictete a tehnologiilor de executie si a normelor legale.

CERINTE

• Minim 5 ani de experienta in executie;
• Studii superioare de specialitate;
• MS OFFICE, AUTOCAD (citire si masuratori planuri);
• Disponibilitate program prelungit;
• Disponibilitate deplasare in tara si in strainatate;
• Permis conducere categoria B;
• Cunoasterea limbii germane, scris, citit, vorbit , nivel mediu – avansat.

BENEFICII OFERITE

• tichete de masa, tichete cadou;
• telefon;
• laptop;
• masina de serviciu;
• servicii medicale.

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, HVAC, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier