Inginer Constructor

icebergproiect2000

Job expirat

RESPONSABILITATI

Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor.
• Cunoasterea avansata a domeniului proiectarii de structura de rezistenta, constructii civile si industriale, cladiri medii si inalte, structuri de beton, metal, mixte.
• Capacitatea de elaborare a documentatiilor de structura de rezistenta pentru fazele PAC, PT, DDE, executie.
• Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica - redactare si printare/plotare din AutoCAD.
• Cunostinte MS Office nivel avansat.
• Cunoasterea si respectarea legislatiei, normelor de proiectare si calcul in domeniul structurilor.
• Persoana pozitiva si determinata.
• Flexibilitate in solutionarea oferita pentru sistemul constructiv ales.
• Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem multi-tasking.
• Seriozitate si asumarea raspunderii pentru solutiile adoptate in proiecte.

CERINTE

Realizare proiecte de structură pentru fazele PAC, PT, DDE.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist şi dinamic.

Domenii de activitate: Arhitectura, inginerie, obtinere avize