Inginer constructii - devizare

Madora Chemicals SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire oferte conform caietelor de sarcini sau planurilor de executie puse la dispozitie de beneficiar.
Intocmire oferta tehnica conform cerintelor din caiet de sarcini si/sau planuri de executie

CERINTE

Minim 5 ani experienta
Cunosterea pietei de constructii
Cunostinte operare PC si softuri specifice de devizare.
Bune abilitati de comunicare, rezistenta la stres si obisnuinta termenelor scurte, responsabilitate si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

CIM norma intraga
Transport decontat sau card combustibil
Bonusuri de performanta si de sarbatori
Telefon si laptop

Companie cu capital 100% privat romanesc ce activeaza pe piata producatorilor de lacuri, baituri si vopsele. importanta ramura a activitatii noastre este prestarea de servicii de vopsitorie industriala. Lemn, MDF, sticla, metal si alte suprafete sunt vopsite in sectia noastra din Popesti Leordeni sau loco, la sediul clientilor.