inginer constructii civile industriale si agricole

SC NEMAR EDIL CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inginer constructii civile bun cunoscator al programului Spider-project management nivel avansat

OFERTARE
- Analizeaza ofertele aparute pe SEAP si descarca oferta la care se hotaraste participarea
- Participa la intocmirea ofertelor si a documentatiei tehnice pentru licitatii;
- Analizeaza caietele de sarcini primite de la client sau descarcate de pe SEAP;
- Intocmeste calcule, devize, oferte tehnico-comerciale si dosare de prezentare pentru cerintele din oferta;
- Actualizeaza in permanenta solutiile tehnice si baza de date pentru preturile materialelor ;
- Emite cereri de oferta catre furnizori/subantreprenori, compara ofertele de pret;
- Participa impreuna cu echipa la finalizarea documentatiei pentru licitatie si predarea acesteia la sediul autoritatii contractante sau pe SEAP

CERINTE

- Studii superioare tehnice, profil constructii civile/ instalatii ;
- Experienta in lucrul cu programe de deviz pentru constructii WINDEV, DOCLIB;
- Cunostinte de operare PC: MS Office, AUTOCAD,Spider-project management;
- Persoana dinamica, motivata, flexibila, rezistenta la stres si disponibila pentru program prelungit;
- Persoana serioasa, ordonata, responsabila.
- Experienta in ofertare si decontare minim 3 ani.

Candidatii care nu indeplinesc aceste cerinte nu vor fi selectati.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate de constructii