Inginer Constructii Civile (Executie)

SC ABC BEST PAINTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Raspunde de buna executarea a lucrarilor incredintate, la termenele stabilite, in functie de graficele de executie, si de indeplinirea parametrilor de calitate;
2. Coordoneaza si supravegheaza personalul din santier;
3. Raspunde de respectarea termenelor stabilite prin contracte;
4. Participa la predarea - primirea fronturilor de lucru catre Subcontractori;
5. Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
6. Intocmeste necesare de materiale si le trimite catre birourile centrale;
7. Intocmeste situațiile de lucrari ale subcontractorilor;

CERINTE

1. Studii tehnice in domeniul constructiilor, preferabil inginerie civila;
2. Cunoasterea normelor legale si tehnice in domeniu;
3. Experienta de minim 3 luni pe santier;
4. Capacitate de coordonare a echipei din subordine;
5. Abilitati reale de planificare si organizare;
6. Rigurozitate, atentie la detalii;
7. Persoana serioasa, ordonata, responsabila.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului.

ABC BEST PAINTING SRL este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 2005, specializata în domeniile protecţiei la foc a structurilor metalice, din beton sau lemn, protecţiilor anticorozive industriale din toate domeniile.
Este distribuitorul exclusiv a lui Promat in Romania pentru gama de produse vopsele termospumante si torcrete (CAFCO) destinate protectiei la foc pasive a structurilor metalice sau din beton.