Inginer constructii civile - devizist

DCO GENERAL CONINSTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza si intocmeste devize
- realizeaza calculatii de pret si postcalcule
- realizeaza oferte tehnico-economice
- intocmeste situatii de lucrari
- urmareste lucrarile
- colaboreaza cu furnizorii de materiale

CERINTE

- studii superioare in domeniul constructiilor
- experienta de min. 1 an pe un post similar
- cunostinte avansate de operare PC (Microsoft Office), in special Windev/Autocad
- abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului

Înca de la formarea în 2010, DCO General Coninstal s-a axat pe lucrari de constructii civile, industriale si de instalatii, acum fiind în plin proces de dezvoltare a interesului pentru proiectele de infrastructura. Profesionalismul cu care am tratat fiecare lucrare în parte ne-a pozitionat drept un partener de încredere.

Suntem de parere ca pentru a obtine succesul într-un proiect de constructii, indiferent de natura lui, alegerea unui antreprenor competent este vitala. De aceea, punem la dispozitia fiecarui partener o echipa bine pregatita, experienta relevanta si preturi avantajoase, împreuna garantand reusita.

DCO General Coninstal pune pret pe oamenii cu care lucreaza si pe consolidarea unei echipe solide si bine pregatite, care sa faca fata provocarilor ce pot aparea odata cu lucrarile pe care le contractam. Încerand întotdeauna sa ne depasim limitele de performanta, suntem mereu în cautare de oameni care sa se alature echipei noastre de profesionisti.