Inginer confectii

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizarea activitatii din fabrica - confectii - produse piele
- Gestionarea pieselor de schimb si a dispozitivelor necesare pentru realizarea productiei
- Mentinerea unui contact permanent cu clientii externi
- Intocmirea diagramelor de calitate pe fiecare model(lunar/anual)
- Intocmirea fisei tehnice pentru fiecare component/model

CERINTE

- Studii superioare de specialitate (inginer confectii - produse din piele)
- Cunostinte despre finisaje tehnologice, masini utilizate in industria de confectii, materiale si proprietatile lor
- Cunostinte de lucru pe calculator (Ms Office obligatoriu)
- Persoana obiectiva, activa, organizata, deschisa si cu simt ridicat de rezolvare a problemelor ce apar.

Salariu motivant,corelat cu experienta si aptitudinile.
Mediu favorabil de dezvoltare personala si profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.