INGINER CHIMIST PENTRU O COMPANIE DIN BUCURESTI

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acesta este un proiect de recrutare destinat Inginerilor chimisti ce sunt la inceput de drum si care isi doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale din domeniul farmaceutic.

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru al societatii situat in Municipiul Bucuresti.

Acesta e un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor la inceput de drum , chiar proaspat absolventi ai facultatii de chimie, persoane foarte serioase si care isi doresc cu adevarat o cariera de succes in domeniu. Aceasta companie ofera multiple beneficii, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, prime, al 13-lea salariu, masina de serviciu, laptop etc.

Societatea Angajatoare: Companie multinationala, ce activeaza in domeniul farmaceutic.

Responsabilitati:
- Servisare, mentenanta, revizii pentru instrumente - cromatograf de lichide

Program de lucru:
8 ore/ zi
5 zile/ saptamana
21 zile concediu/ an

Avantajele postului:
- Salariu atractiv
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon
- Prima anuala in functie de performante
- Prima cu ocazia zilei de nastere
- Al 13-lea salariu
- Bonuri de masa
- Asigurare medicala
- Concediu medical
- Training specializat in Franta: 5-6 saptamani-stagiu pregatitor in Franta (sunt asigurate toate cheltuielile cu transportul, cazarea si mancarea)
- Perioada de stagiulu pregatitor se plateste conform salariului negociat

CERINTE

Postul nu necesita experienta anterioara. Este obligatorie detinerea unei diplome de licenta in acest domeniu de activitate (Chimie, Inginerie chimica).

Candidat trebuie sa fie:
- Foarte serios
- Rezistent la stres
- Dispus la deplasari

Se cere:
- Limba engleza la nivel mediu
- Permis de conducere categoria B
- Atitudine pozitiva
- Indemanare fizica
- Intuitie
- Originalitate

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .