INGINER CFDP

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste si urmareste documentatia aferenta proiectelor in lucru referitoare la domeniul sau de activitate, colaborand cu ceilalti membrii ai compartimentului;
Participa la studiul de fezabilitate, proiectul tehnic, pregatirea dosarelor pentru obtinerea autorizatiei de construire, obtinerea altor avize si acorduri-atunci cand este cazul;
Proiecteaza, deseneaza, redacteaza pe calculator documentatia incredintata spre executie.
Monitorizeaza activitati de proiectare drumuri si poduri inspre atingerea standardelor tehnice specifice companiei;
Culege date din teren, studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie pe specialitatea sa;
Are obligatia sa respecte standardele tehnice in vigoare pe parcursul etapelor proiectului;
Impreuna cu echipa alocata proiectului va realiza calcule, memorii tehnice, caiete de sarcini si va intocmi desene de executie.

CERINTE

Cunostinte avansate de operare PC – Autocad, Ms Office, alte soft-uri de specialitate;
Experienta in activitatea de proiectare minim 5ani in domeniul drumuri si poduri;
Dorinta de invatare si dezvoltare profesionala;
Gandire analitica;
Abilitati de rezolvare a problemelor;
Abordare pozitiva a sarcinilor de lucru;
Integritate, onestitate;
Capacitate de lucru orientata spre respectarea termenelor limita;
Sociabilitate, capacitate de lucru in echipa;
Flexibilitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
Mediu de lucru profesionist si dinamic.
Posibilitate de afirmare si acces la o gama larga de proiecte, atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)