Inginer BMS si KNX

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza ofertele pentru sistemele de automatizari.
Proiecteaza sistemele de automatizari pentru cladiri(BMS) si sistemele KNX.
Impreuna cu echipa de vanzari si clientii, stabileste variantele tehnice optime.
Coordoneaza, urmareste proiectele din punct de vedere tehnic.
Asigura asistenta la punerea in functiune a sistemelor.
Alte responsabilitati conform fisei post.

CERINTE

Studii de specialitate
Profil electric
Specializari:Actionari Electrice, Automatizari,Electrotehnica, Electro-Mecanica, Instalatii.
Certificare KNX
Cunostinte de instalatii electrice:curenti tari si curenti slabi.
Experienta pe un post similar constituie un avantaj.
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in companie.
Abilitati de negociere, comunicare, dinamism.
Permis auto de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.
Masina si telefon mobil de serviciu.
Mediu profesional competitiv.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.
www.chorus.ro