Inginer Automatist - programare automate programbile si SCADA

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania realizeaza proiectare si executie de echipamente si instalatii electrice pentru automatizari industriale.

Responsabilitati:
Elaborarea arhitecturii de control pentru sisteme cu automate programabile si SCADA;
Elaboreaza analiza functionala;
Participa la teste si punere in functiune pentru sisteme cu PLC's si SCADA.
Intocmirea de liste de intrari/iesiri;
Intocmire de specificatii tehnice;
Elaborarea de scheme electrice de control etc.

CERINTE

Absolvent studii superioare, profil tehnic: Automatica, Electronica, Electrotehnica;
Experienta de 3-4 ani pe un post similar;
Cunostinte de specialitate in dezvoltare aplicatii pentru automatizari industriale;
Cunostinte de programare automate programabile si SCADA,
Capacitate de lucru in echipa;
Limba engleza nivel bun.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial motivant;
Asigurare medicala privata;
Decont transport si tichete de masa.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.