INGINER AUTO

anglo cars srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatea de service;
- Dezvolta portofoliului de clienti - identifica noi modalitati de atragere a clientilor;
- Asigura standardele de calitate privind lucrarile de reparatie executate in cadrul service-ului auto, in conformitate cu obiectivele firmei;
- Coordoneaza eficient personalul din subordine;
- Stabileşte obiectivele personalului din subordine şi termenele-limită;
- Asigura respectarea si apararea intereselor si imaginii firmei in relatiile cu clientii/furnizorii;
- Controleaza si asigura respectarea normelor de Securitate a Muncii si PSI;
- Controleaza si asigura respectarea procedurilor interne si a Regulamentului Intern in cadrul companiei;

CERINTE

- tanar absolvent;
- studii superioare politehnice;
- lb engleza nivel intermediar;
- dedicare si responsabilitate manifestata pentru fiecare sarcina specifica postului;
- competente reale de comunicare si colaborare atat cu clientii/furnizorii service-ului cat si cu colegii;
- capacitatea de a organiza si conduce o echipa;
- lucru eficient in conditii de stres si efort prelungit;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- capacitatea de a respecta termenele;
- competenta in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului

DESCRIEREA FIRMEI

Intretinere si reparatii autoturisme