Inginer Atasamentist - Brasov

Best Recruitment Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizare de antemasuratori si incadrari pentru proiectele desfasurate de catre companie
- Intocmire situatii de lucrari
- Masurare si verificare a cantitatilorreal executate zilnic in cadrul santierului pe fiecare categorie de lucrari
- Refacere calcul cantitatide lucrari acolo unde apar diferente intre valorile inscrise in devize si in rapoartele de lucru;
- Sesizare si analizare a diferentelor care apar intre devize si masuratori.

CERINTE

- Absolvent de studii tehnice (arhitectura sau constructii). Studiile superioare constituie un avantaj.
- Experienta relevanta in domeniu (minim 5 ani).
- Capacitatea de a realiza antemasuratori si incadrari pentru specialitatea arhitectura, pentru fazele SF, PT.
- Capacitatea de a realiza antemasuratori si incadrari pentru specialitatea rezistenta.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist.
- Cultura organizationala orientata catre seriozitate si dinamism.
- Colectiv motivat si bine pregatit.

Best Recruitment Services, a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)