Inginer Agronom

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura legatura intre fermieri si Banca Transilvania, cu scopul de a aduce plusvaloare atat in activitatea fermierilor cat si a bancii, printr-o abordare specializata de finantare a sectorului agricol. Candidatii vor imbina expertiza profesionala cu cea financiara, furnizata de Banca Transilvania.

CERINTE

Studii superioare finalizate cu licenta de inginer agronom;
- Minim 3 ani experinta de lucru intr-o ferma si/sau experienta in vanzare produse pt agricultura
- Abilitati excelente de comunicare si negociere;
- Spirit de echipa,creativ, abilitati excelente de vanzare, dinamism, flexibilitate;
- Atitudine corecta si prietenoasa fata de clienti;
- Permis de conducere, categoria B;
- Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului;
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»