Inginer

ELECTRO-TOTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Întocmeşte bilanturi termice, proiecte mecanice, de tubulatura si mecanisme din specificul cuptoarelor industriale.

Întocmeşte calcule de dimensionare a subansamblurilor proiectate.

Păstrează legătura cu executantul si beneficiarul utilajului.

Coordoneaza pe teren lucrările de executie, montaj, PIF, probe functionale.

Coordoneaza pe teren lucrările de executie si montaj.

CERINTE

Absolvent al Universitatii Politehnice sectii: Metalurgie, Mecanica, TCM.

Experienţă în proiectare pe calculator (AUTOCAD).

Experienţa în domeniul profesional de minim 3 ani.

Permis de conducere categoria B.

Cunoştinţe tehnice solide în domeniul proiectarii mecanice.

Persoană foarte organizată, responsabilă, competenta.

Atitudine pro-activă şi spirit analitic.

Capacitate de a lucra cu termene limită.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu

ELECTRO-TOTAL este o societate comercială cu capital privat, fondatã în 1991, având ca domeniu de activitate automatizările industriale.