Infirmiera in Bucuresti

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana serioasa, cu pregatire in domeniul medical (asistenta medicala / infirmiera) si cu experienta in ingrijirea persoanelor in varsta.

Oferta: contract de munca full time. Program de lucru de 9 ore/zi de luni pana vineri la domiciliul clientului. Salariul net 1500 ron/luna.

PRINCIPALELE ATRIBUTII:

- asistarea clientului pe parcursul zilei la activitati cotidiene;
- asistarea clientului in aspectele de igiena personala;
- monitorizarea indicatorilor fiziologici;
- administrarea medicamentelor conform prescriptiei medicale;
- pregatirea mesei;
- asistarea clientului la servirea mesei;
- menaj usor.

Sunt eligibile persoanele care locuiesc in Bucuresti, au experienta si referinte in acest domeniu si care la momentul aplicatiei nu au un loc de munca.

CERINTE

- minim doua referinte din partea altor angajatori/clienti (scrisori de recomandare);
- experienta in ingrijirea persoanelor in varsta;
- calificare in domeniul medical;
- disponibilitate pentru program full-time;
- stare optima de sanatate;
- cunostinte despre boala Parkinson.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.