Imagine Feminina - FiveStarinRomania.ro

SC Yellow Mind SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Caut colaboratoare : Imagine Femina pentru site-ul ~ proiect cu activitate de business in domeniul Turismului : www.FiveStarinRomania.ro .

CERINTE

- frumusete de romanca vorbitoare de limba engleza fluent ;
- studii minime : liceu absolvit cu bacalaureat ;
- ideal : licentiere in Turism, experienta in domeniul Turismului ;
Responsabilitati :
- Sedinte Foto & Video, cu dreptul nostru de copyright ©, pentru a reprezenta Imaginea Feminina ~ FiveStarinRomania.ro ;
- Participare la Targuri Internationale de Turism : Imagine Feminina brand&site FiveStarinRomania.ro, Hostess la Standul de Prezentare expus la Targurile Internationale de Turism, Contractare Turisti Straini interesati pentru vacante personalizate in Romania ;
- Insotirea grupurilor de turisti straini (contractati pentru vacante personalizate in Romania) ca Ghid si/sau Hostess ;
- Costumatia va fi mereu - exclusiv - numai in Portul Popular Romanesc Traditional (ca cel pe care il promovam prin Festivalul Caritabil pentru Copii : www.FestivalulCopiipentruCopii-SfSavaBZ.ro
Primul proiect : Film despre Romania (marca FiveStarinRomania.ro ©) – realizat in Turul Romaniei : Maramures; Bucovina; Transilvania; Carpathian Mountains; The Danube Delta; Black Sea; Bucharest.

BENEFICII OFERITE

: salariu echitabil – in intervalul [ 500 euro/luna – 1.000 euro/luna ] - negociat la discutiile directe si premergatoare unei colaborari parafate.
Persoanele interesate si serioase sunt rugate sa ma contacteze pe e-mail : salcieanu_george@yahoo.com – unde puteti sa-mi trimiteti CV-ul dvs, alaturi de cateva poze reusite cu dvs. (minunat ar fi sa aveti in costum popular).

DESCRIEREA FIRMEI

FiveStarinRomania.ro